Légy részese egy vadiúj gyár felfuttatásának az első géptelepítéstől az éles papírgyártásig, ahol minden korláton és vonalon rajta lesz az ujjlenyomatod!
Gyere és épülj be a Dunapack-csapatba!
Légy részese egy vadiúj gyár felfuttatásának az első géptelepítéstől az éles papírgyártásig, ahol minden korláton és vonalon rajta lesz az ujjlenyomatod!
Gyere és épülj be a
Dunapack-csapatba!
Talpraesett és leleményes, elektromos és mechanikus karbantartókat toborzunk Dunavarsányba – gyere, építsük meg együtt az eddigi legjobb munkahelyed!
A karbantartó csapat feladata a gépvonal-építkezés, majd a termelés folytonosságát biztosítani. Ha bármi probléma fellép, ti elhárítjátok – amit-ahogy kell, hogy mehessen tovább minden a kerékvágásban az üzemelés beindulása és a papírok gyártása felé.
Ha abszolváltál már egy csapágycserét, magabiztosan áll a kezedben a hegesztőpisztoly, bírod az amperszagot vagy lakatfogó volt a jeled az óvodában, itt élesben, gond nélkül kitanulod a papírgyártás rejtelmeit! Nyomdaipari vagy papíripari karbantartói tapasztalat nem szükséges, a lakatosrutin elég és a műszaki rajz olvasó képességed is nagy-nagy hasznodra válik.
Ha lázba hoz, hogy újat tanulhatsz a szakmádban és szívesen próbálod ki magad új helyzetekben, akkor nyert ügyed van a Dunapackkal – a telepítés közben beláthatsz a műveletek csínjába-bínjába!
Mi itt nem elméletben vagyunk okosak, hanem a gyakorlatban ügyesek!
A nulláról indulunk 2 feldolgozó-masinával és 12-ig meg sem állunk! A folyamatos bővülés a jelszó a következő 1 évben – vadiúj gépeket telepítünk modern, naprakész technológiával megcélozva az első felfutásokat, majd a zökkenőmentes termelést.
A hibaelhárításban a gépkezelő segíti a karbantartó csapatot. Szemmel, füllel kielemezzük a hibajelenséget – itt eldől, kié a javítás! Ha a csapágy kattog-morog, nyilván mechanikus a zűr. Ha a fotocella-szenzor rendetlenkedik, az elektromos kollégák „nyerik meg” a melót.
Az elején nyilván lesz egy kis káosz és pluszmunkák, amíg kialakítjuk és belakjuk itt az életünket – de őszintén: ki akar unalmas szalagmunkát?!
Apró-cseprő lakatosmunkák biztos lesznek, de az elektromosok se fognak unatkozni. Ha nincs tűzoltás, akkor a csoportvezetővel kisebb feladatokat ütemezünk be, pl.: védőkorlát telepítése, vagy a védőburkolatok bővítése. Ezeken kívül az alkatrészrendelést, rendezést, készletezést, a műszaknaplók vezetését és a dokumentációt is naprakészre kell hozni.
…kitaláljuk és szétosztjuk a teendőket egymás között a személyes erősségeinkhez mérten – a vezetőség nem főnökösködik, mindenben benne vannak, amíg remekül és hatékonyan boldogulunk!
Csodás lesz, mert magunk alakíthatjuk ki a saját rutinjainkat pont úgy,
ahogy a gyakorlatban célszerű, ésszerű és mindenkinek nagyszerű!
A csapat most alakul: tapasztalt embereket keresünk, akik szakmailag lelkesek, segítőkészek és kifogások helyett megoldásokban gondolkodnak: frappánsan, gyakorlatiasan és talpraesetten. Nem ki-beugrós kolléga-cserélgetősdit tervezünk, hanem egy fix, összetartó csapatot szeretnénk építeni, akiknek fontos, hogy számíthassunk egymásra, mert ez a közös ügyünk és együtt minden fennakadást és zörgő csapágyat kiiktatunk!
Zsolt lesz a csoportvezetője a karbantartó brigádnak: egyenesen Hajdúböszörményből jött hozzánk, hogy automatizálással mérnökként elindítsa gyárunkat. Széles körű szakmai tudással, 2-lábbal-a-földön, közvetlen stílussal és folyamatosan a fejlődési lehetőségeket pásztázva érkezik hozzánk. Tudja, miről beszél, tájékozott és naprakész a gépekkel technológiában is. Nem elméleti „mérnökember” és magas-lóról se bánik senkivel – „egy közülünk”, hiszen a karbantartók között nevelődött ki! Pontosan érti a mindennapi kihívásaitokat, ismeri a buktatókat és trükköket, így remek szövetséges lesz a feladatok bravúros megoldása során.
Rendhagyó, építkezős első évvel kezdünk – utána áll be a normál üzem majd. Kezdetben 10 hasonlóan tapasztalt kollegáddal felügyelitek és támogatjátok az installációk összeszerelését, amit az olasz, francia és cseh mérnökök hoznak kamionnal. Van tolmácsunk, ne aggódj;)
Van szállítmányozó cégünk, velük érkeznek a masinák. Ti biztosítjátok a terepen a körülményeket, hogy a 10-12 gépegység sértetlenül bejuthasson az üzembe. Most júniusban 2 feldolgozógépet kapunk – őket izzítjuk fokozatosan üzemkészre őszig.
Minden darabka bent – jöhet a gépvonal megépítése! Ez egy rettentő fontos szakasz hosszú távon, mert az illesztésekből nyerjük az információt, ami a későbbi karbantartás során nélkülözhetetlen lesz. Látjuk, hogyan működik, mik a gyenge pontjai, hol-mihez tudunk hozzáférni, honnan lesz könnyebb javítani. Nem mi végezzük a bekötéseket, a mérnöki munkát, de hegesztünk, vágunk, segítünk, ahol tudunk – nekünk itt az infógyűjtés a lényeg!
Szeptemberre áll a vonal – elindítjuk és várjuk a csodát. Persze nincs beüzemelés, ami hibátlan – ezért kifigyeljük, hol nyikorog, mi szorul, ott füstöl-e, ahol kell neki. Elhárítjuk az egyenetlenségeket vagy ha komolyabb zűr van, felvesszük a kapcsolatot a gépbeszállítókkal, hogy októberre az első késztermék legördülhessen a masináról. Árgus szemekkel jegyzetelünk, mert élesben mesél a gépezet a legtöbbet a működéséről – és később minden sztori drága kincs a javításokhoz. 😉
Szeptemberben megkapjuk a lemezgépet is, ami az „alaphullámpapírt” készíti a feldolgozógép „etetésére”. (Jelenleg ezt még Dunaújvárosból szerezzük be.) Erről decemberben jönnek le az első darabok és szinkronban érkeznek az első fejfájások: mi szorul, mi kotyog. Kiokoskodjuk a hibát és a megoldást, és javítunk-simítunk, hogy minden pont-jól zakatoljon. Amint a lemezgép januárra felfut, teljesen önellátóak leszünk!
Itt jelentkezz hozzánk!